Kamenický MTB maraton 2015

Kamenický MTB maraton 2015

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB maraton O pohár starosty města Kamenice nad Lipou jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Velmi dobře obsazený závod přenesl traťový rekord v podání Honzi Fojtíka

I letos máme pro všechny zájemce závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB maraton O pohár starosty města Kamenice nad Lipou připravený PAMĚTNÍ LIST s vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky k nahlédnutí zde

Foto kamenický MTB maraton 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2006.

 

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB MARATON O pohár starosty města Kamenice nad Lipou - 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start, pořadatelé, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6646 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.