Kamenický MTB maraton 2011

Kamenický MTB maraton 2011

Fotky ze závodu CANNONDALE Kamenický MTB maraton jsou k vidění i objednání přímo zde. I letos se jelo na dvě tratě – a to CANNONDALE MTB maraton O pohár starosty města na 50 km a CANNONDALE MTB hobby závod na 25 km. Cíli byl opět velmi bohatý kulturní program, spousta muziky, stánky s jídlem se prohýbali. Ideálně strávený den i díky objednanému počasí, které zajišťoval ředitel závodu .o)

Výsledky ze závodu Kamenický maraton jsou k vidění zde

Fotky Kamenický maraton 2010, 2009, 2008, 2006.

 

Fotky ze závodu Kamenický MTB maraton 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, účastníci bez čísla, přihlížející diváci, doprovodná motorka, příroda kudy se jelo, stále přítomný vrtulník, cílový prostor, vyhlášení vítězů a pak už byla jen kultura v podání umělecká škola, poberounská hudební skupina Třehusk a pro nás poslední vystoupení dívčí rockové kapely K2.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3332 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.