Kamenický MTB maraton 2013

Kamenický MTB maraton 2013

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB MARATON Kamenice nad Lipou - 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Stále početnější startovní pole dává pořadatelům jasně najevo že to dělají na výbornou .o) Velké poděkování všem dobrovolníkům kteří pomáhají zajistit hladký průběh závodu. Stanovení traťového rekordu Ondrou Fojtíkem na hodnotu 1:50:47 je dobrým lákadlem pro ostatní nadcházející ročníky.

Výsledky Kamenický MTB maraton na stránkách pořadatele

Foto Kamenický MTB maraton 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2006

 

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB MARATON Kamenice nad Lipou - 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, pořadatelé, diváci, doprovodná motorka, příroda, cílový stadion, kulturní program, dekorování nejrychlejších, Martin Vaverka & Frends, Brutální Jahoda s nejpočetnější skupinou fanynek.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3774 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.