Kamenický MTB maraton 2014

 Kamenický MTB maraton 2014

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB maraton O pohár starosty města Kamenice nad Lipou jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní počasí opět výborné, trať, zázemí, pořadatelé, kulturní program - vše na 100% připravené.

Jako novinku máme pro všechny zájemce desátého ročníku závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB maraton O pohár starosty města Kamenice nad Lipou připravený PAMĚTNÍ LIST s vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky k nahlédnutí zde

Foto kamenický MTB maraton 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2006.

 

Fotky ze závodu CANNONDALE JURIS REAL MTB MARATON O pohár starosty města Kamenice nad Lipou - 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start, pořadatelé, doprovodná motorka, stadion - zázemí závodu, vyhlášení a dekorování nejlepších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4417 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.