Kamenický MTB maraton 2012

Kamenický MTB maraton 2012

Fotky ze závodu CANNONDALE Kamenický MTB maraton 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí přímo zde. Letošní ročník provázela páteční nepřízeň počasí a tak v sobotu brzo ráno pořadatelé vstávali velmi brzo aby stihli vyčistit trasu co nejlépe to jen šlo. Výsledek byl nad očekávání skvělý. Trasa po menších obměnách stále výborná, startovní pole stále narůstá a spokojenost účastníků v cíli naprosto výborná. Mockrát děkujeme pořadatelé a příští rok na viděnou.

Výsledky CANNONDALE Kamenický MTB maraton k vidění 50 km a 25 km.

Foto Kamenický maraton 2011, 2010, 2009, 2008, 2006

 

Fotky ze závodu CANNONDALE Kamenický MTB maraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start závodu byl z náměstí kde přihlíželo spousta diváků, kolem tratě a v cíli byli pořadatelé, závodníky na trati doprovázela doprovodná motorka, v cíli byla velká pouťová akce za přispění spousty kapel např: Kroky Michala Davida a hlavně vyhlášená nejrychlejších ve všech kategoriích. Účastníci bez startovního čísla a závodníci s nečitelným číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4149 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.