DEMA Kamenický MTB Maraton 2010

Fotky z prvního závodu série Inter Bike Cup 2010 a to konkrétně ze závodu DEMA Kamenický MTB Maraton jsou pro Vás připraveny přímo zde. V Kamenici nad Lipou se jel další ročník MTB maratonu pro všechny. Na výběr bylo ze dvou tras, delší 50 km a pro ty, kteří chtěli být rychle v cíli byla připravena 25 km dlouhá trasa. A chvátat do cíle mělo svůj význam, Již tradičně byl připraven bohatý kulturní program, kapely, nafukovací hrady, spousta občerstvení... Fotky ze starších ročníků DEMA Kamenický MTB Maraton 2009, 2008 a 2006

 

Fotky ze závodu DEMA Kamenický MTB Maraton 2010 jsou rozdělené dle startovních čísel závodníků a závodnic. další fotky jsou ve skupinách doprovodné motorky, závodníci jedoucí bez čísla jsou také vyfoceni. Je tu pár fotek těch závodníků, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, samozřejmě nechybí diváci a tanečníci a hrající kapela. Samozřejmě je možné prohlédnout i všechny fotky najednou.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1654 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.