Vokolo Priglu 2015

Vokolo Priglu 2015

Fotky ze závodu TRIEXPERT Vokolo Príglu 2015 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Již po šesté se sešli všichni zájemci o krásné proběhnutí v nádherném prostředí brněnské přehrady.

Kompletní výsledky TRIEXPERT Vokolo príglu 2015 jsou k vidění u časomíry ChampionChip Česká republika

Pro všechny zájemce je i letos připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Foto vokolo priglu 2014, 2013, 2012

 

Fotky ze závodu Vokolo Priglu 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek stojící za prohlédnutí jsou všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé a přehrada.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 13093 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.