Vokolo príglu 2013

Vokolo príglu 2013

Fotky ze závodu Triexpert Vokolo príglu 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Opět vydařené počasí, nádherně zbarvené stromy kolem přehrady byli jako balzám na oči a naprosto super pořadatelky zametli cestu aby nikdo nemohl uklouznout na spadaném listí .o) Naprosto super přístup k závodníkům .o))

Výsledky ze závodu Triexpert Vokolo príglu 2013 k nahlédnutí u časomíry ChampionChip.cz

Pro všechny zájemce je i letos připraven pamětní list na krásný závod s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Foto Vokolo príglu 2012

 

Fotky ze závodu Triexpert Vokolo príglu 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek stojící za prohlédnutí jsou všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, krásná příroda kolem přehrady, pořadatelé a podpora.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 11693 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.