Vokolo Priglu 2014

Vokolo Priglu 2014

Fotky ze závodu TRIEXPERT Vokolo príglu 2014 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Již pátý ročník tohoto krásného závodu v příjemném prostředí brněnské přehrady vyhrál KIMAIYO Hillary Kiptum a nejrychlejší žena byla JERONO Peris.

Kompletní výsledky jsou k vidění u časomíry ChampionChip Česká republika

Pro všechny zájemce je i letos připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Foto vokolo priglu 2013, 2012

 

Fotky ze závodu Vokolo Priglu 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek stojící za prohlédnutí jsou všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé starající se o vás a krásné okolí brněnské přehrady.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 13637 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.