Vokolo príglu 2012

Vokolo príglu 2012

Fotky ze závodu Triexpert Vokolo príglu 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nádherné slunné počasí přímo lákalo k sobotnímu proběhnutí v okolí přehrady. My jsem si k focení vybrali krásně barevné podzimní listy za mostem.

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky Triexpert Vokolo príglu 2012 zde.

 

Fotky ze závodu Triexpert Vokolo príglu 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek která stojí za prohlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení (fotilo se na více místech, takže tam můžete mít další fotku .o)) Příroda kolem přehrady, pořadatelé a záchranáři, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6080 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.