Velká kunratická 2011

Velká kunratická 2011

Fotky ze závodu Velká kunratická 2011, 78 ročníku tohoto podzimního krosu jsou k vidění i objednání zde. I letos nám přálo počasí , vody na brodech nebylo moc, takže nic nebránilo aby se na trať vydaly tisíce závodníků a závodnic .o))

Výsledky velká kunratická 2011 zde

I letos je možnost si objednat pamětní list na obtížný závod.

Foto Velká kunratická 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Velká kunratická 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Největší skupina fotek jsou všichni ti, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo ať už lezením na hrádek, nebo zakrytím rukou.. určitě stojí za to se sem kouknout. Další skupina fotek jsou pořadatelé, diváci, nejen šumavská příroda, a samozřejmě fotky z vloženého závodu velká kunratická bez bariér, ke bylo také plná trať.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 23704 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.