Velká kunratická 2009

Fotky ze 76 ročníku závodu Velká kunratická jsou připraveny zde. I letos nám nepršelo ani nesněžilo, a proto se běhalo s radostí :o) Mám radost, že rekord tajanovského rodáka Vlastíka nebyl překonán a snad ho přemluvím aby přijel na 80 ročník a oběhl si trať .o)) I letos jsou pro Vás připraveny pamětní listy, které tvoříme za podpory pořadatelů Velké kunratické. Foto z předchozích ročníků Velká kunratická 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky jsou rozdělené dle startovních čísel jednotlivých závodníků. Ten kdo běžel bez čísla, nebo měl při focení nečitelné číslo - při zakrytí paží a pod. mají také své fotky. Další fotky jsou : veteráni, slečna, pořadatelé, divák, příroda, TOP FOTO, všechny fotky Pamětní list je ve formátu 15x21 a jeho cena je 150,-Kč. Pokud o něj máte zájem, stačí při dokončení objednávky dopsat do vzkazu diplom a požadované číslo fotky. Pokud se platí převodem tak k ceně objednávky připočítat 150,-kč.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 10818 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.