Velká kunratická 2010

Velká kunratická 2010

Fotky ze 77. ročníku závodu Velká kunratická jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Letošní ročník měl hned několik rekordů - Naplnění limitu týden před startem, teplotní rekord a hlavně rekord v počtu fotografů na trati a v počtu fotek...

I z toho ročníku je možné si objednat pamětní list s vybranou fotkou ze závodu kde bude Vaše jméno a dosažený čas .o)

Fotky ze starších ročníků závodu Velká kunratická 2009, 2008, 2007, 2006, 2005.

 

Fotky ze závodu Velká kunratická 2010 jsou rozděleny dle startovních čísel jednotlivých závodníků, to znamená že do řádku Váš dotaz: zadáte hledané startovní číslo. Těm co mají číslo méně než trojmístné (hlavně veteráni) doporučuji zvolit způsob vyhledávání striktně (vyhledá pouze přesně zadaný řetězec), najdou jen své osobní fotky .o) Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou fotky pod nimi ukryté .o) Další fotky jsou závodníci s nečitelným číslem (je jich hodně..), všude přihlížející diváci, nejstaší startující veteráni, kunratický les pohledem fotografů a dokumentující kameramani. pamětní list je ve formátu 15x21cm a jeho cena je 150,-Kč. Pokud o něj máte zájem, stačí při dokončení objednávky dopsat do vzkazu diplom a požadované číslo fotky. Pokud se platí převodem tak k ceně objednávky připočítat 150,-Kč.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 16572 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.