Velká kunratická 2008

Fotky z jubilejního 75. ročníku VELKÉ KUNRATICKÉ jsou k vidění zde. Letošní ročník byl po dlouhé době počasím opět nakloněn sportování :o) V cíli jste opět měli možnost si zakoupit pamětní list s Vaší cílovou fotkou. Bohužel tuto možnost mnoho lidí nevyužilo :o( Proto máte možnost objednat si tento pamětní list dodatečně. Protože jsme byli na Velké kunratické již počtvrté, tak pro vás máme rozdělené fotky i ze starších ročníků 2007, 2006 a 2005.

 

Foto ze 75. ročníku Velké kunratické jsou rozdělené dle startovních čísel účastníků. Bohužel se jedná o běh a práce rukou v mnoha případech znemožnila přečíst číslo a proto je dost fotek pod slovíčkem nic. Další použitá slova pro vyhledávání jsou: cíl, filmaři, slečna, divák, příroda, pořadatelé, děti. Pro objednání pamětního listu stačí napsat do poznámky při objednávce diplom popř. číslo fotky, kterou tam chcete použít. Pamětní list je velikosti 15x21cm a jeho cena je 150,-Kč.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 9247 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.