Trans Brdy 2014

Trans Brdy 2014

Fotky ze závodu Trans Brdy 2014 jsou k vidění i objednání přímo zde. Páteční déšť sice trochu rozmočil cesty v okolí, ale v sobotu bylo krásné závodní počasí a myslím že si většina účastníků závod náležitě užila .o)

Výsledky Trans Brdy 2014 k vidění zde

Foto Trans Brdy 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2007.

 

Fotky ze závodu Trans Brdy 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Objeví se Vám sice i kolegové z jiné délky trasy pod stejným číslem, ale to už by neměl být problém se poznat... Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé starající se o vaši bezpečnost, motorová vozidla.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8183 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.