Trans Brdy 2013

Trans Brdy 2013

Fotky ze závodu Trans Brdy 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. První závod seriálu KPŽ se jel již tradičně v brdských lesích a i letos bylo na výběr ze tří tratí. Nejrychlejší muž závodu byl Kristián Hynek a nejrychlejší žena Denisa Stodůlková.

Výsledky Trans Brdy 2013 k nahlédnutí zde

Foto Trans Brdy 2012, 2011, 2010, 2009, 2007

 

Fotky ze závodu Trans Brdy České spořitelny 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Objeví se Vám sice i kolegové z jiné délky trasy pod stejným číslem, ale to už by neměl být problém se poznat... Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6442 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.