Bikemaraton Trans Brdy 2011

Bikemaraton Trans Brdy 2011

Fotky ze závodu Bikemaraton Trans Brdy České spořitelny 2011, který byl i letos součástí seriálu Kolo pro život jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Letošní ročník malinko pokazila dešťová přeháňka, ale trať byla stále stejně krásná a díky klouzavému povrchu a tím i pomalé jízdě jste měli víc času na sledování okolí...

Foto ze závodu Trans Brdy 2010, 2009, 2007

 

Fotky ze závodu Bikemaraton Trans Brdy jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez startovního čísla, doprovodné motorky, start, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3997 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.