Trans Brdy 2012

Trans Brdy 2012

Fotky ze závodu Trans Brdy České spořitelny jsou připravené k prohlédnutí i objednání zde. Ideální letní počasí a předpovídané teplotní rekordy nutily k účasti na prvním závodu seriálu Kolo pro život v brdských lesích .o) I letos bylo na výběr ze tří délek tratí - závodní měřila 55 km kratší pak 33 km a fitness jízda 22 km. Závod ovládli sourozenci Škarnitzlovi. Jan vyhrál muže a Jitka ženy .o)

Výsledky ze závodu Trans Brdy České spořitelny k nahlédnutí zde

Foto Trans Brdy 2011, 2010, 2009, 2007

 

Fotky ze závodu Trans Brdy České spořitelny 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Objeví se Vám sice i kolegové z jiné délky trasy pod stejným číslem, ale to už by neměl být problém se poznat... Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, doprovodná motorka, příroda kudy se jelo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6214 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.