Orlický maratón 2013

Orlický maratón 2013

Fotky z nedělního závodu ORLICKÝ MARATÓN – 29.ročník jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání zde. Nedělní počasí bylo o poznání hezčí, občas vylezlo i slunce, ale hlavně bylo lehce pod nulou .o)

Pro všechny zájemce mám letos připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, s Vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky Orlický maraton 2012 k nahlédnutí u časomíry Chapionchip

Foto Orlický maraton 2012, 2011 a 2010

 

Fotky ze závodu Orlický maratón klasicky - neděle 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Stadion se zázemím závodu, diváci, Orlické hory, všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3791 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.