Orlický maratón 2010

Fotky ze závodu Orlický maratón a půlmaratón, který se jel v neděli klasickou technikou jsou pro Vás připraveny ke shlédnutí zde. I tento nedělní závod byl součástí seriálu běžeckých závodů SkiTour 2010. Při nedělním závodě se jely dvě délky tratí a to 40 km a 20 km + vložené dětské závody. V neděli již počasí nebylo tak příjemné jako v předchozím závodě, ale účast přes 500 závodníků slibovala zajímavé boje .o)

 

Fotky ze závodu Orlický maratón a půlmaratón jsou rozdělené dle startovních čísel závodníků. Vzhledem k jednomu místu focení na trase, kde se jelo z kopce, má celkem hodně závodníků nečitelné číslo, tak doporučuji se podívat i do této skupiny fotek. Další fotky jsou lidi bez čísel, stadion, start, pořadatelé, příroda, dětské závody, diváci, vyhlášení, TOP FOTO, všechny fotky.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4063 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.