Orlický maratón 2012

Orlický maratón 2012

Fotky ze závodu Orlický maratón 28 ročník a Orlický půlmaratón 10tý ročník, který se jel v Deštném v Orlických Horách je možné vidět zde. Letošní závod se jel za pořádné zimy a tak na některých účastnících bylo možné pozorovat krásy zimy .o)

Výsledky Orlický maratón a půlmaraton 2012 jsou k vidění na stránkách časomíry ChampionChip.cz

Foto Orlický maraton a půlmaraton z roku 2011 a 2010

 

Fotky ze závodu Orlický maratón 28 ročník a Orlický půlmaratón 10tý ročník jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než třímístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, účastníci bez čísla, start závodu, pořadatelé, diváci, cíl, vyhlášení vítězů, krásy zimy.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5371 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.