Orlický maratón 2011

Orlický maratón 2011

Fotky ze závodu Orlický maratón 2011, který se jel již po 27. je možné vidět zde. Letošní závod byl také třetím závodem Ski tour 2011 a je pravda, že pořadatelé se snažili co mohli.

Fotky ze závodu Orlický maratón a půlmaratón 2010

I pro účastníky Orlického maratónu a půlmaratónu máme připraveny pamětní listy s vaším jménem a dosaženým časem. Stačí si jen objednat .o)

 

Fotky ze závodu Orlický maratón a půlmaratón jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek jsou závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, takže nebylo možné je identifikovat .o) Spousta lidí bylo na trati sice na běžkách, ale neměli startovní číslo. Diváci pak povzbuzovali hlavně na stadionu, kde byl start, cíl a samozřejmě i pořadatelé a po závodě také vyhlášení vítězů ze všech tratí a kategorií.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6304 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.