Olomoucký půl maraton 2013

Olomoucký půl maraton 2013

Fotky z hlavního závodu Mattoni 1/2 Maratonu Olomouc 2013, který startoval v 19 hodin z olomouckého horního náměstí jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Vyvedené počasí a stanovení nového traťového rekordu v ženských kategoriích to byla odměna pro všechny pořadatele a realizační team. První z žen byla v cíli Betelehm Mosesová za 1:10:38 a první česká běžkyně Petra Kamínková zvládla celou trať za 1:19:00 a o 46 sekund překonala svůj dosavadní nejlepší čas v tomto závodě.

Kompletní výsledky Mattoni 1/2 Maratonu Olomouc 2013 k vidění zde

Pro všechny zájemce máme připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Foto Olomoucký 1/2 maraton 2012, 2011, 2010.

Více zajímavého čtení o závodě na serveru behej.com

.

 

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Olomouc 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Startovní čelo závodu, pořadatelé, diváci, modní přehlídka, dekorování nejrychlejších, Olomouc a velká skupina fotek která stojí za prohlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 14611 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.