Olomoucký 1/2 Maraton

Fotky z prvního ročníku závodu Volkswagen Olomoucký 1/2Maraton jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Výborná atmosféra doprovázela celý sobotní den všechny příznivce na olomouckém horním náměstí. Velice dobře připravený program nenechal nikoho zahálet .o) Výsledky ze všech závodů jsou k vidění na ChampionChip.cz.

 

&dotazVšechny fotky jsou roztříděné dle startovních čísel jednotlivých závodníků, což usnadní vyhledávání ve velkém počtu fotek. Ti závodníci kteří měli na hrudi místo čísla své jméno jej mohou zadat do políčka Váš dotaz a uvidí se také .o) Součástí závodu byl i rodinný běh, který je samozřejmě roztříděn dle startovních čísel. Ti co běželi jen tak bez čísla, nebo měli po vyfocení nečitelné číslo mají také nějaké záběry. Další fotky jsou diváků, pořadatelů a jedna fotečka cílové rovinky

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5793 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.