Olomoucký 1/2 Maraton 2012

Olomoucký 1/2 Maraton 2012

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Olomouc jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Opět vydařený již třetí ročník toho běžeckého svátku v Olomouci přilákal bezmála čtyři tisícovky lidí.

Pro všechny zájemce je opět připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a zaběhnutým časem.

Výsledky z Olomouckého půl maratonu k vidění zde

Foto Olomoucký půl maraton 2011 a 2010.

 

Fotky ze závodu Olomoucký 1/2 Maraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start a cíl všech závodů, všudepřítomní pořadatelé, přihlížející diváci, pohotový moderátor, účastníci bez startovního čísla a velká skupina fotek jsou všichni závodníci s nečitelným číslem po vyfocení- určitě stojí za prohlédnutí .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8627 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.