Olomoucký 1/2 Maraton 2011

Olomoucký 1/2 Maraton 2011

Fotky z druhého ročníku závodu Volkswagen Olomoucký 1/2 maraton jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde.

Výsledky z Olomouckého 1/2 Maratonu jsou k vidění zde a tam si samozřejmě dohledáte i startovní číslo .o)

Celá akce byla myslím opět velmi povedená, dokonce se podařilo překonat loňské časy a to jak u pánů, tak i u žen. Snad jen ten večerní deštík, mohl přijít ještě o něco později .o)

Jako krásnou vzpomínku jsme pro Vás připravili pamětní list s vámi zvolenou fotkou z trati, kde bude vaše jméno a čas závodu.

Foto Olomoucký 1/2 maraton 2010

 

Fotky ze závodu Olomoucký 1/2 Maraton 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celý závod se běžel v Olomouci, vše začalo na startem, ke kterému nám všem krásně hráli housle. Mezi závody byla pro diváky připravena od pořadatelůmodní přehlídka. Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení (tuto skupinu fotek doporučuji projít, protože při běhu a práci paží je spousta čísel nečitelných), závodníci z rodinného běhu běžící bez startovního čísla.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 13522 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.