Mattoni Grand Prix Praha 2012

Mattoni Grand Prix Praha 2012

Fotky ze sobotního Mattoni Grand Prix Praha 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Jsou zde fotky ze závodu adidas Běh pro ženy 5 km a také samozřejmě METRO Běh na 10 km. I letošní ročník přivedl všechny závodníky na Startoměstké náměstí minimálně dvakrát (delší trasu dokonce třikrát) a průběh noční nasvěltenou prahou s ohňostrojem nad hlavou za ideálních tepelných podmínek zanechal v každém účastníkovi správný dojem.

I na letošní ročník pro Vás máme připravenou vzpomínku v podobě PAMĚTNÍHO LISTU kam bude na Vámi vybranou fotku umístěno Vaše jméno a dosažený čas dle výsledkového servisu.

Výsledky Mattoni Grand Prix Praha 2012 k nahlédnutí zde

Foto z roku METRO Běh 10 km 2011, METRO Běh 10 km 2010, adidas Běh pro ženy 2011 a adidas Běh pro ženy 2010.

 

Fotky ze závodu Mattoni Grand Prix Praha 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start závodu, přihlížející a povzbuzující diváci, Praha a velká skupina fotek, které stojí za prohlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6878 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.