Metro Běh pro muže 10 km

Fotky ze závodu Metro Běh pro muže 10 km, který byl posledním startem sobotního TESCO Grand Prix Praha 2010 jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Večerní závod, který křižoval ulice centra Prahy byl velmi atraktivní, jak pro běžce, tak i pro diváky, protože se vše odehrálo na malém okruhu, a proto se bylo na co dívat .o) Všechny fotky byly pořízeny díky podpoře společnosti Fomei a.s. od které byli zapůjčeny blesky.

Fotky ze závodu Metro Běh pro muže 10 km jsou roztříděné dle závodníků, takže do kolonky Váš dotaz: stačí vyplnit své startovní číslo a fotky si Vás najdou samy .o) Další početná skupina fotek jsou všichni, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, start i cíl závodu a samozřejmě také všude přítomní pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3421 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.