MATTONI Grand Prix Praha - adidas Běh pro ženy 2011

MATTONI Grand Prix Praha - adidas Běh pro ženy 2011

Fotky ze závodu adidas Běh pro ženy 5 km, který byl součástí MATTONI Grand Prix Praha 2011 jsou připravené k prohlédnutí i objednání zde. Letošní rok se povedl jak počasím tak počtem startujících.

Výsledky jsou k vidění zde

Foto ze závodu adidas Běh pro ženy 2010

Pro všechny zájemce je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, jménem a dosaženým časem.

 

Fotky ze závodu MATTONI Grand Prix Praha - adidas Běh pro ženy 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodnicím, které měli méně než trojmístné startovní číslo doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Staroměstské náměstí, vlajkonošky, rozcvička, start závodu, pořadatelé, diváci, Praha. Závodnice s nečitelným číslem po vyfocení - tady je velká skupina fotek, takže doporučuji se sem také podívat .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2060 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.