MATTONI Grand Prix Praha - METRO Běh 10 km 2011

MATTONI Grand Prix Praha - METRO Běh 10 km 2011

Fotky ze závodu METRO Běh na 10 km jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Opět se běželo na dva okruhy a proto se závodníci podívali dvakrát do cíle .o))

Výsledky z MATTONI Grand Prix Praha - METRO Běh 10 km jsou k vidění zde

Foto ze závodu Grand Prix Praha - METRO Běh 10 km 2010

I pro delší trasu je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou jménem a dosaženým časem.

 

Fotky ze závodu MATTONI Grand Prix Praha - METRO Běh na 10 km jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům, které měli méně než trojmístné startovní číslo doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Staroměstské Náměstí, vlajkonošky, start, pořadatelé, diváci, Praha, Všichni kteří měli po vyfocení nečitelné číslo a vzhledem k počtu fotek, doporučuji projít celou skupinu fotek.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4020 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.