Malevil Cup 2012

Malevil Cup 2012

Fotky z Mistrovství Evropy XCM Malevil Cup 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní mistrovský ročník se jel v neděli, na výběr bylo ze čtyř tratí s délkou 100 km, 95 km, 65 km a 40 km a jako bonus se jela rodinná čokojízda .o) Nejrychlejší muž v mistrovské kategorii byl Kristián Hynek a z žen zvítězila SUNDSTEDT Pia z finska.

Kompletní výsledky jsou k vidění zde

Foto Malevil 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

I tento rok jsme pro Vás připravili možnost objednání pamětního listu s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem.

 

Fotky ze závodu Mistrovství Evropy XCM Malevil Cup 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo včetně písmene rozlišující délku trasy (písmena W, A, B, C, D). Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Doprovodná motorka, krásná příroda kolem tratě, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 7470 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.