Malevil Cup 2010

Fotky ze závodu International MTB marathon Malevil Cup a to již z XI. ročníku jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Letošní ročník změn jakto nazval Radek proběhl naprosto luxusně a jak to vypadá všechny změny jsou jen ke spokojenosti závodníků i pořadatelů :o) Letošní tři délky tras, dětské závody a samozřejmě i doprovodný program, vše bylo skoro ideální .o) kdo se chce dozvědět více o závodě může si přečíst Romanovo práci. Fotky z Malevilu z roku 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Malevil Cup jsou roztříděné dle startovních čísel jednotlivých závodníků a závodnic tak jak je u nás naprostý standart. Protože nás fotografů se na Malevilu sešlo zásoba, tak musí mít každý svoji fotku. Začali jsme fotit na startu, kde samozřejmě vše začíná za doprovodu mažoretek. Na startu i na trase bylo zapotřebí přítomnosti pořadatelů, doprovodných vozildel,ale samozřejmě i diváků. Ti závodníci kteří šetří na startovném a trasu si jeli projet jen tak bez čísla se asi hledat nebudou, ale ti co měli při focení nečitelné číslo se možná najdou .o) Celý závod se jel krásnou přírodou, nikde se proplétal cyklohad, občas se povedlo někomu předvést nějaký ten pád a my jsme si mohli vyfotit nějaký ten detailek. V cíli se z nejlepšími závodníky dělaly rozhovory jak se jim tu líbilo, byla tu modní přehlídka, pak následovalo vyhlášení vítězů a u všeho nechyběli holky big shock. Nějaké povedené záběry a všechny fotky najednou jsou zde. Ve startovním poli nechyběli černí koně, závodníci SP kolo a samozřejmě Spin Fit Liberec.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8693 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.