Malevil Cup 2011

Malevil Cup 2011

Fotky ze závodu Kellys Malevil Cup a to již z XII. ročníku jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Letošní ročník byl generálkou na mistrovství evropy a aby bylo vše dostatečně obtížné, tak se v pátek spustit pořádný déšť.... Výsledky ze závodu jsou k nahlédnutí zde.

Jako památku pro Vás máme připravený pamětní list

Fotky z Malevilu z roku 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Kellys Malevil Cup 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Vše začalo na startu, kde byli diváci, mažoretky, pořadatelé a kameramani :o) Svůj start měla i čokojízda a také handbiki. Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení a účastníci bez čísla. Závod vedl krásnou přírodou a v klouzavém terénu se občas i padalo. Nás asi nejvíce zaujaly kachny a beach volejbal na pláži. Celý závod byl zakončen vyhlášením vítězů

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 10774 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.