KELLY'S MALEVIL CUP 2009

Fotky z X. INTERNATIONAL MTB MARATHON KELLY'S MALEVIL CUP , který byl jako první závod ze série MarathonMan - Europe 2009 jsou připraveny zde. Prodloužený víkend a parádní program dával od pátku znát, že se tu nikdo nebude nudit :o). Sobotní závody se jely na dvou tratích - 62 km a 106,5 km. Trasa byla již tradičně náročná, ale na to si všichni zvykli, protože letos se jelo již po desáté. Foto z předchozích let 2008, 2007, 2006, 2005.

 

Fotky z KELLY'S MALEVIL CUPu jsou jako vždy u nás roztříděné dle startovního čísla závodníka a pak dále jsou pro snažší orientaci skupiny fotek start, doprovodná motorka, závodníci s nečitelným číslem, všichni ostatní bez čísla, slečna, diváci, pořadatelé, občerstvovací stanice, pád, cíl, módní přehlídka, TOP FOTO, všechny fotky, černí koně závodu, vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8730 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.