Jizerská 50 2013

Jizerská 50 2013

Fotky ze závodu Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny, který se jel již po 46-té jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní změny byly jen příjemné. První úpravou bylo rozdělení jednotlivých závodů Jizerská 25 a jizerská 50, takže v neděli se na trať vydalo o něco méně lidí. Lehká úprava trasy v místě potkávání na jizerské 50 umožnila všem si vychutnat celou trať na třech stopách v celé šíři .o) A poslední změna bylo naprosto luxusní slunné počasí, které nám všem účastněným dodávalo elán k lepším výkonům.

Pro všechny zájemce je i letos připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem.

Výsledky Jizerská 50 2013 k nahlédnutí zde

Foto Jizerská 50 z předchozích let 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Jizerská 50 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, diváci, průvodce nevidomých závodníků, krásná zimní příroda kolem trasy, Smědavská hora za zády závodníků.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 25831 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.