Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny a Intersport Jizerská 25 2011

Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny a Intersport Jizerská 25 2011

Fotky ze závodu Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny a Intersport Jizerská 25 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Letošní ročník byl rekordní v účasti na všech tratích závodu, rekordní v teplotě počasí a pro Vás také rekordní v počtu fotek ze závodu. Na letošním závodu nás pracovalo pět fotografů na různých místech na trati a proto doufáme, že jsem letos vyfotili opravdu každého. Fotky ze závodu Jizerská 50 a Jizerská 25 z roku 2010, 2009, 2008, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Jizerská 50 jizerská 25 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Váš dotaz: zadáte hledané startovní číslo. Těm co mají číslo méně než čtyřmístné doporučuji zvolit způsob vyhledávání striktně (vyhledá pouze přesně zadaný řetězec), najdou jen své osobní fotky .o) Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou fotky pod nimi ukryté. Velká skupina fotek jsou závodníci, kteří měli při focení nečitelné číslo, takže je nutné si projít fotky a poznat sám sebe .o) Někreří diváci si nasadili běžky a jeli se projet po trase bez čísla. Závod začal startem, ze vzduchu vše sledovala helikoptéra, ze země diváci a pořadatelé a mezi závodníky jezdily sněžné skůtry. Jelo se krásnou přírodou, kolem horské stanice Knajpa a v davu jeli i vodiči, kteří za sebou vedli nevidomé závodníky. Vedoucí závodník poháru jel v trikotu FIS.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 31304 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.