Jizerská 50 a Jizerská 25 - 2012

Jizerská 50 a Jizerská 25 - 2012

Fotky ze závodů Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny a Intersport Jizerská 25 který se jel v Jizerských horách 08.01.2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník měl několik prvenství a to v počtu startujících na jednotlivých závodech, ale bohužel i to špatné prvenství mělo počasí. Když si týden před jizerskou všichni přáli aby sněžilo, netušili že se to splní a v den závodu padal sníh a pod novým sněhem zmizely stopy a závodníci jeli po kluzké cestě bez stopy... O to je větší zážitek pro všechny, kteří dojeli živí a zdraví do cíle .o))

Pro všechny zájemce je i letos připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem.

Výsledky Jizerská 50 a 25 zde

Foto Jizerská 50 a 25 z roku 2011, 2010, 2009, 2008, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny a Intersport Jizerská 25 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné číslo nebo jej neměli vůbec - tato skupina stojí za prohlédnutí (jsou tam ze sjezdu atd...) Závod jeli také nevidomí a ti sebou měli své vodiče, jeden stylově oblečený lyžník jel na dobových SKI.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 27715 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.