Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2016

Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2016

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2016 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné teplé počasí dalo zabrat závodníkům kteří podcenili pitný režim, ale jinak vše dopadlo opět na výbornou.

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list na tento závod s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka k nahlédnutí u časomíry ChampionChip.cz

Foto Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka z roku 2015, 2014, 2013

 

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2016 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Spousta fotek, která stojí za prohlédnutí jsou všichni účastníci kteří měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, start, pořadatelé, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 14688 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.