Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2014

Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2014

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2014 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. I druhý ročník přilákal do brna velké množství účastníků a myslím že byli všichni spokojeni.

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list na tento závod s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka k nahlédnutí u časomíry ChampionChip.cz

Foto Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2013

 

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Spousta fotek, která stojí za prohlédnutí jsou všichni účastníci kteří měli po vyfocení nečitelné startovní číslo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2532 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.