Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2013

Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2013

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2013 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. První ročník se povedl jak počasím tak perfektně připravenou tratí.

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list na tento závod s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka k nahlédnutí u časomíry ChampionChip.cz

 

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Spousta fotek, která stojí za prohlédnutí jsou všichni účastníci kteří měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, pořadatelé a pomocníci, start závodu, příroda kolem trati.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5803 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.