Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2015

Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2015

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2015 jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Již třetí ročník měl sice slunečno, ale vítr byl nepříjemný. Nejrychlejší muž KUČERA Martin a nejrychlejší žena VNENČÁKOVÁ Soňa vypadali spokojeně .o)

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list na tento závod s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka k nahlédnutí u časomíry ChampionChip.cz

Foto Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2014, 2013

 

Fotky ze závodů Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Spousta fotek, která stojí za prohlédnutí jsou všichni účastníci kteří měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, pořadatelé, diváci kolem tratě, Brno, start, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 16634 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.