Winter Trans Brdy 2013

Winter Trans Brdy 2013

Fotky z letos posledního MTB závodu (pro nás) Winter Trans Brdy 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos se rozhodlo v sedle strávit krásnou slunnou sobotu skoro 300 účastníků toho již legendárního pohodového závodu. Kromě prvních pár jezdců si myslím že si všichni závod užili v pohodovém tempu v krásné přírodě brdských lesů.

Výsledky ze závodu Winter Trans Brdy 2013 zde

Foto Winter Trans Brdy 2011, 2010, 2009

 

Fotky ze závodu Winter Trans Brdy 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Koukněte na fotky všech účastníků s nečitelným startovním číslem po vyfocení, doprovodná motorka, zázemí závodu

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1387 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.