Winter Trans Brdy 2011

Winter Trans Brdy 2011

Fotky z posledního MTB závodu (pro nás) Winter Trans Brdy 2011 jsou k vidění i objednání zde. Letošní zima si stále dává na čas a tak nebylo nic lepšího než si jednu z posledních krásných sobot užít na kole v krásných brdských lesích. Většinou listnaté lesy jsou s hnědým listím na zemi a i na stromech jsou naprostým balzámem pro oči i pro duši .o)

Výsledky Winter Trans Brdy 2011 jsou k vidění zde

Foto Winter Trans Brdy 2010 a 2009

 

Fotky ze závodu Winter Trans Brdy 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Koukněte na fotky všech účastníků s nečitelným číslem, kde se možná také najdete ve sjezdu nebo jinde. Start závodu, doprovodná motorka, účastníci bez čísla, organizační team, krásná podzimní příroda, a nějaký občasný pád po sjezdu...

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1978 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.