Šumavský MTB maraton 2013

Fotky ze závodu Šumavský MTB maraton 2013, který se jel v sobotu v okolí Zadova jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní velmi teplé počasí prověřilo všechny účastníky na 110% a každý kdo dojel ve zdravý do cíle vyhrál :o) Nejrychlejší muž na dlouhé trati byl ULMAN Matouš a nejrychlejší žena ŠKARNITZLOVÁ Jitka.

Výsledky Šumavský MTB maraton 2013 k nahlédnutí zde

Foto Šumavský MTB maraton 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

Fotky ze závodu Šumavský MTB maraton 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo bez písmen. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem, nebo bez čísla a asistující vozidla

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6089 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.