Šumavský MTB maraton 2012

Šumavský MTB maraton 2012

Fotky ze závodu Šumavský MTB maraton České spořitelny 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní počasí bylo naprosto skvělé na šumavské bikování, takže ten kdo přijel, určitě nelitoval. Na trati nám přibyly nějaké nové asfalty, ale obtížnost trasy se zas tak moc nesnížila .o)

Výsledky Šumavský MTB maraton České spořitelny 2012 k nahlédnutí zde.

Foto Šumavský MTB maraton 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004.

 

Fotky ze závodu Šumavský MTB maraton České spořitelny 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci bez startovního čísla, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, diváci, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6655 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.