Šumavský MTB maraton 2011

Šumavský MTB maraton 2011

Fotky ze závodu Šumavský MTB maratón České spořitelny 2011, který byl letos opět součástí serálu Kolo pro život jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. i letos se startovalo pod sjezdovkou U Kobyly a hned první výjezd na stadion měl tři finanční prémie, takže všichni měli motivaci k rychlému startu .o) K nižší teplotě se pak přidal ještě Šumavský déšť a mnozí závodníci závodili víc než s tratí spíš sami se sebou...

Výsledky ze závodu Šumavský MTB maraton 2011 jsou k vidění zde

Foto Šumavský MTB maraton 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

Fotky z Junior trophy jsou k vidění zde

 

Fotky ze závodu Šumavský MTB maratón České spořitelny 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez čísla, doprovodná motorka, diváci, Milan na trase.

Ve startovním poli nechyběli ani závodníci z SK Velo a PITSTOP Klatovy.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3632 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.