1/2 Maraton Ústí nad Labem 2013

1/2 Maraton Ústí nad Labem 2013

Fotky ze závodu Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Pohodové nedělní dopoledne nám trochu kazilo počasí, i když na hlavní závod se vše uklidnilo a nastalo ideální běžecké počasí.

Pro všechny zájemce je opět připraven PAMĚTNÍ LIST na tento nezapomenutelný závod .o)

Výsledky Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2013 k nahlédnutí na RunCzech.com

Foto 1/2 Maraton Ústí nad Labem 2012 a 2011

 

Fotky ze závodu Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Skupina fotek stojící za shlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, závodníci z vloženého závodu HAND BIKE, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 23580 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.