Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton 2012

Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton 2012

Fotky ze závodu Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton a jeho doprovodných akcí Mattoni Rodinný běh 3 km, Volkswagen běh na 10 km a Volkswagen Ústecký 1/2Maraton - štafeta jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní počasí byl naprostý opak prvního ročníku a slunná předpověď přilákala na start více závodníků než vloni.

I letos je pro zájemce možnost objednat si pamětní list s Vámi vybranou fotkou, s vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton k nahlédnutí zde

Foto Ústecký 1/2 Maraton 2011

 

Fotky ze závodu Volkswagen Ústecký 1/2Maraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez viditelného startovního čísla (měli jej třeba na zádech...) a velká skupina fotek jsou diváci a pořadatelé kolem tratě.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 14402 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.