Ústecký 1/2 Maraton 2011

Ústecký 1/2 Maraton 2011

Fotky ze závodu Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí přímo zde. První ročník 1/2 maratonu bohužel provázela nepřízeň počasí, ale ani to neodradilo přes 1200 běžců a běžkyň a s chutí a odhodláním se pustili na ulice hostitelského města Ústí nad Labem. Závod obsahoval vložené závody Allianz Rodinný běh 3 km, Volkswagen Běh na 10 km, Štafetový 1/2Maraton a samozřejmě Volkswagen Ústecký 1/2Maraton.

Výsledky ze závodu Ústecký půl maraton jsou k vidění zde

Pro všechny účastníky máme připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou .o)

 

Fotky ze závodu Volkswagen Ústecký 1/2 Maraton 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ženy musejí zadat před své číslo f, stejně jako to měli na startovním čísle. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Doprovodné vozidlo, rodinný běh, diváci, pořadatelé, kteří se o Vás starali na trati i po dokončení závodu. Hlavní závod zahájili vlajkonoši, tanečníci a pak už následoval start a ústecké ulice. Velká skupina fotek jsou závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, nebo ti kteří měli číslo úplně schované a vypadali jako bez čísla.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 9381 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.