Praha - Karlštejn Tour 2013

Praha - Karlštejn Tour 2013

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní velmi teplé počasí přilákalo velké množství účastníků a ti měli na výběr ze tří tratí 26 km, 38 km a 53 km pro správné závoďáky. Vyhrál ULMAN Matouš a nejrychlejší ženou byla PRSKAVCOVÁ Marcela.

Kompletní výsledky Praha - Karlštejn Tour 2013 k nahlédnutí zde.

Foto Praha - Karlštejn Tour 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.

 

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo bez písmen. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, motorové stroje, diváci povzbuzující .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6410 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.